KRESS

Цей німецький виробник усілякого електроінструмента починав свою діяльність в 1928 році. Споконвічною продукцією стали електродвигуни для пральних машинок. Заснував її хтось Кристиан Кресс (Christian Kress), людей дуже талановит, що володів технічною кмітливістю. Саме завдяки його ідеям невелике проведення зуміло згодом стати всесвітньо відомим виробником. А починалося все з невеликого проведення в містечку Лустнау в адміністративному окрузі Тюбинген, на землі Баден-Вюртемберг (Lustnau, Tübingen, Baden-Württemberg).

Компанія, до речі, і донині залишається сімейним підприємством. Вірний завітам діда, онук Кристиана, якому нині й належить проведення, прикладає багато зусиль саме до розробки нових технологій, завдяки яким і вдається створювати дійсно конкурентоспроможні рішення. KRESS належить велика кількість патентів

Kress drill

Перші електроінструменти з`явилися пізніше — їхнє проведення почалося в 1964 році. На той час компанія вже освоїла випуск електродвигунів для найрізноманітнішої техніки, включаючи кавоварки. На сьогоднішній же день випускається найширший асортименти електроінструмента, призначеного для самих різних потреб

Уся продукція KRESS збирається винятково в Німеччині й Швейцарії. Дочірнє підприємство у Швейцарії з`явилося в 1979 році. Воно називається CEKA Elektrowerkzeuge AG + Co. KG, причому «CEKA» — це скорочення від перших букв імені й прізвища засновника. Виробник не упускає можливості зайвий раз гордовито нагадати, що «Made by KRESS» — це «Made in Germany / Switzerland». При цьому компанія не відрізняється більшими розмірами — її штат коливається в межах декількох сотень людей, при тому, що інструменти в рік випускаються сотнями тисяч штук. На деяку продукцію надається до десяти років гарантії (мінімальна гарантія — 2 року).

Головний офіс компанії з 1960 року перебуває в містечку Бизинген (Bisingen), що також розташований на землі Баден-Вюртемберг.