KOSS

Слоган: Sounds Good Just KOSS

Відомий в усьому світі виробник навушників, гарнітур і мікрофонів

Зараз уже важко представити, але споконвічно компанія займалася тим, що здавала напрокат телевізори. У ті роки, коли електроніка коштувала надзвичайних грошей і купувалася в кредит, багато лікарень воліли брати її напрокат (у якості додаткового сервісу для багатих пацієнтів). Заснована J.C. Koss Hospital Television Rental Company була в 1953 році Джоном Коссом (John Koss). Однак, в 1958 році Косс разом з Мартіном Ленджем (Martin Lange) зайнявся зовсім іншою справою — проведенням стереонавушників. Причиною настільки різкого переходу стала демонстрація на шоу Milwaukee Hi-Fi розробленої ними нової моделі фонографа, під час якої публіку куди більше зацікавили навушники, що використовувалися для показу всіх можливостей устрою, ніж воно саме. Партнери відразу ж оцінили потенціал стереонавушників і розв`язали зайнятися їхнім проведенням. Так з`являються перші у світі стереонавушники SP-3. Так з`являється Koss Corporation.

60-і роки — золота ера в історії компанії. Серйозних конкурентів ще не було, продукцію її знали й поважали повсюдно — споживачами навушників Koss були не тільки рядові обивателі, але й військові. Продукція Koss неодноразово одержувала гордовиту приставку «перша у світі …». І не тільки продукція: навушники саме цієї компанії вперше стали продаватися з довічною гарантією. The Sound of KOSS стає своєрідним стандартом

Найвідомішою моделлю стали навушники Portapro, що випускаються з 1984 року. За цей час вони практично не змінилися зовні, хоча неодноразово поліпшувалися технічно.

Штаб-квартира компанії перебуває в Милуоки, штат Висконсин, США (Milwaukee, Wisconsin, USA). Продукція збирається, в основному, в Азії. Однак hi-end сегмент — по колишньому ВСША.