Konica Minolta

2003

Слоган: The essential of imaging

7 січня 2003 року відбулася знаменна подія — створення холдингу Konica Minolta, як результат об`єднання двох відомі японські виробників фототехніки: Konica і Minolta. Результатом злиття став не тільки новий створення, але й новий логотип, у якому куди більше від «Минолты», чому від «Коники».

Холдинг займається продукцією не розрахованої на масовий ринок. Це медичне встаткування, офісна техніка (МФУ, принтери, копіри, факси), вимірювальні прилади, різна оптика промислового значення й багато чого іншого. Колись у портфолио компанії входили ще фотокамери, фотоплівка, фотопапір і таке інше. Однак, в 2006 році було ухвалене рішення відмовитися від проведення фотокамер, через більші збитки. Бізнес був проданий компанії Sony, результатом чого стало появу модельного ряду Sony Alpha. Що ж стосується фотоплівки й тому подібного, те це проведення було остаточно згорнуте в 2007 році, по зрозумілим причинам. Проведення фотопаперу відійшло компанії Dai Nippon Printing.

Штаб-квартира Konica Minolta перебуває в Токіо, Японія (Tokyo, Japan). На заводах компанії трудиться порядку 36000 людей. Представництва розкидані по всьому миру

Konica Minolta у рейтингах


місце рейтинг, рік
2013
26Найбільші японські бренди (Japan's Best Global Brands), 2013