Kingston

Найбільше в нас ця компанія відома своїми «флешками», так картами пам`яті. На самому е справі асортименти виробленої продукції дуже великий, але він дійсно так чи інакше має відношення до пам`яті. Продукцію Kingston використовують у самих різних устроях — від МР 3-плеєрів, до персональних комп`ютерів

Народження Kingston у жовтні 1987 року збіглося з періодом, коли ринок персональних комп`ютерів випробовував гостру нестачу в модулях пам`яті. У ті роки на ньому безроздільно правила Apple, на яку в основному й працювали виробники пам`яті. Модулі пам`яті буквально зміталися із прилавків. Однак, вирватися в лідери Kingston допомогло не тільки це.

Заснували компанію тайваньские іммігранти Джон Ту (John Tu) і Дэвид Сан (David Sun). Названа вона була на честь музичної групи Kingston Trio, яку так любив слухати Сан. Практично з перших же днів існування Kingston прославився тим, що представив на ринок власну розробку — модулі пам`яті SIMM (Single In-line Memory Module). Головною гідністю розробки було те, що вона не вимагала від виробників комп`ютерів внесення яких-небудь серйозних змін у продукцію. Майже на ціле десятиліття SIMM ( у нас ці модулі часто називали «Симка») став промисловим стандартом, поки наприкінці 90-х років не був остаточно потіснений DIMM («Димка»).

Бурхливий розвиток Kingston дозволило вже в 1992 році потрапити в список самих швидкозростаючих компаній США, а в 1995 році заробити свій перший мільярд. До речі, згодом Джон Ту затверджував, що їм просто дуже крупно повезло виявитися в потрібний час і в потрібному місці


Kingston Ssdnow V+180
Ssd-Накопичувач Kingston Ssdnow V+180


червона голова, Що Трохи жутковато виглядає, на логотипі виникла з бажання створити щось помітне, що й запам`ятовується. Споконвічним проектом була людська голова без верхньої частини черепа, причому з отвору, що утворювався, вилетіли мікросхеми пам`яті. Однак, розв`язали, що це все-таки перебір і малюнок був трохи спрощений (мікросхеми забрали). Що ж, гарної запоминаемости добитися дійсно вдалося!

В 1996 році японська компанія Softbank викуповує 80% акцій Kingston, фактично стаючи її власником. Але не надовго — в 1999 році засновники викуповують усі акції назад.

Kingston прославилася також і тим, що саме цей виробник увів обов`язкове тестування модулів пам`яті прямо на заводі, що знизило ймовірність появи в продажі бракованих комплектуючих до мінімуму. Також, в 1996 році компанія разом з Toshiba розробила модулі пам`яті призначені винятково для комп`ютерів Toshiba. Надалі подібну практику стали застосовувати й інші виробники, хоча широкого поширення вона так і не одержала

В 2010 році доходи Kingston перевалили вже за 6,5 мільярдів доларів. На сьогоднішній день компанія входить у список Forbes 500.

Штаб-квартира Kingston перебуває у Фаунтейн Валлей, Каліфорнія (Fountain Valley, California, U.S.А). Представництва розкидані по усьому світу, у той час, як виробничі потужності перебувають у США, Китаї й деяких країнах Західної Європи. В Kingston є кілька дочірніх компаній, такі як Advanced Validation Labs, Inc. (атестація пам`яті) і Storcase® Technology, Inc. (системи зберігання даних).