JOOP!

1981

2006

JOOP! — німецький виробник одягу й аксесуарів для чоловіків і жінок, також компанія займається випуском парфумерії й засобів особистої ігієни під своїм брендом.

Своє ім`я бренд одержав на прізвище свого творця — німецького дизайнера Вольфганга Юпа (Wolfgang Joop) ( до речі, його прізвище одночасно є й розповсюдженим іменем у Нідерландах). Він створив свою компанію в 1981-м року, до того моменту Юп був уже досить відомий як дизайнер і як журналіст, що пише про моду. Декількома роками раніше, в 1978-м його колекція хутр принесла дизайнерові світову популярність і позначила загальний напрямок стилю майбутнього бренда JOOP!

JOOP!

Під новим брендом були представлені колекції чоловічого й жіночого одягу, а також серія ароматів. Яскравий, енергійний і почасти провокаційний бренд, що підкреслювалося написанням назви зі знак оклику заголовними буквами, скоро став знаменитим, під ним проводилися одяг, взуття, прикраси, сонячні окуляри й, звичайно, парфумерія. Пізніше, починаючи з 1999-го року під маркою JOOP! стали проводитися й предмети декору

В 1998-м Юп продає 95% своїх акцій JOOP! Gmbh компанії Wünsche AG. На сьогоднішній момент дизайнер не має відносини до бренда, в 2001-м року він продав залишок приналежних йому акцій компанії й залишив їй тільки своє ім`я.

Штаб-квартира компанії, а також її дизайнерська студія перебувають у Гамбурзі, Німеччина