ipad

27 січня 2010 року відбулося знаменна подія — компанія Apple представила свій перший планшетний комп`ютер — ipad.

Розмови про можливу появу цього устрою велися кілька років. Хто з нетерпінням чекав, хто заперечував саму можливість появи щось подібного. Однак, до кінця 2009 року вже ніхто не сумнівався, що «планшетнику» від Apple — бути. Так воно й відбулося. Презентація новинки стала справжньою подією, за яким стежили мільйони глядачів по усьому світу. Заходу інших компаній, що відбувся раніше залишилися в тіні.

Споконвічно вважалося, що новинка одержить назву itablet або islate. Але, вибір Apple упав на більш просте й немудре

Apple ipad

Незадовго до презентації, сторонніми журналістами було проведено соцопитування, метою якого було з`ясування на скільки цікавий аудиторії планшетний комп`ютер від Apple. Більшість опитаних проголосували « за».

Геніальність маркетологів Apple у тому, що вони зуміли підготувати ринок задовго до появи нового устрою.Що підігріваються слухами й домислами, багато виробників представили власні моделі планшетів. Розмови про ці устрої велися постійно, що підігрівало інтерес безлічі користувачів

Разом з появою ipad, Apple вступила на принципово новий для себе ринок — електронних книг. Були укладені договори багато із чим провідними видавництвами. Самим же Стивом Джобсом устрій позиціонується як проміжна ланка між смартфоном (читай iphone) і ноутбуком (читай Macbook або Macbook Pro).

ipad у рейтингах


місце рейтинг, рік
2013
8Дитячий рейтинг брендів (Kids' Most Loved Brands), 2013