ibuypower

Слоган: We build it, You play it

Відома у США компанія (повна назва ibuypower Computer), що займається складанням надпотужних мультимедійних і ігрових комп`ютерних систем з готових комплектуючих сторонніх виробників. Спільне підприємство з American Future Technology Corporation (ATF).

IBUYPOWER з`явилася в 1996 році. У цій компанії все зухвале — і назва, що добре відображає рід її діяльності, і характеристики створених систем, і брутальний зовнішній вигляд продукції ( на вибір пропонується різноманітні варіанти оформлення корпусів). Взагалі, на території США подібні комп`ютерні компанії — звичайне явище. Подібною продукцією займаються такі компанії, як Alienware і Smoothcreations.


Battalion 101 M980NU
Battalion 101 M980NU (фото з офіційного сайту)


Компанія займається як ноутбуками, так і настільними комп`ютерами, побудованими на базі процесорів Intel і AMD. Випускаються і як відносно недорогі, доступні системи, так і навернені монстри, побудовані з використанням новітніх технологій і потребуючі складного водяного охолодження. Продукція компанії періодично миготить у рейтингах самих потужних настільних комп`ютерів.

Користувач може впливати на технічне наповнення обраного їм товару в самих широких межах. Вибір конфігурації здійснюється при замовленні, на сайті компанії.

Офіс компанії перебуває в Ель Монте, Каліфорнія, США (El Monte, California, USA).