Amstel

Слоган: Taste life. Pure Filtered.
Amstel. Our beer.
Celebrate football
The beer drinker`s light beer (Amstel light)

Пиво «Amstel» почало випускатися в 1870-м року, коли в Амстердамі на вулиці Мауритскаде відкрився пивоварний завод. Броварня була засновано двома підприємцями Йонхером Де Пестером (Jonkheer C.A. De Pester) і Дж. Х. Ван Марвейком Койем (J.H. van Marwijk Kooy) 11 червня 1870-го року. Броварня незабаром стала найбільшою в місті по проведенню лагера — сорту пива, що тоді тільки набирав обороти, а сьогодні домінуючого на ринку. В 1913-м року компанія одержала назву «The Beiersche Bierbrouwerij de Amstel» — «Баварська броварня Амстел». Броварню й відповідно пиво назвали «Amstel» на честь ріки Амстел на якій коштує Амстердам, лід з Амстела використовували в процесі готування пива на самому початку існування броварні. Незважаючи на таку чітку прив`язку до місцевості, багато аматорів пива певен у тому, що пиво «Amstel», а також «Heineken» або, скажемо, «Bavaria» німецьке пиво, хоча, втім, чи всі вони знають, що Амстел — ріка в Голландії й де на карті ця сама Голландія сказати важко.

В 1883-м «Amstel» починає эспортироваться спочатку в Англію, потім у Голландські колонії. Сьогодні «Amstel» посідає третє місце в Європі й перше в США серед увезених сортів пива. Найбільша частка споживання випадає на сорт «Amstel Light», винайдений в 1980-м. Із цим сортом концерн «Heineken» увійшов на ринок пива з низьким утримуванням каллорий і продовжує втримувати першість на цьому ринку

Сьогодні компанії «Amstel» уже не існує, вона була куплена іншою великою голландською пивоварною компанією «Heineken» 1968-м року, на той момент «Amstel» була другий по величині голландської пивоварної копманией. «Amstel» зараз — це тільки бренд, другий за значенням у концерні «Heineken», звичайно після самого «Heineken». Бренд «Amstel», як і «Heineken» широко рекламується в середовищі спортсменів і вболівальників. «Amstel» навіть став офіційним спонсором футбольної Ліги Чемпіонів. Випускається кілька сортів пива: «Amstel», «Amstel Light», «Amstel Lager», «Amstel Malt» (безалкогольне), «Amstel Gold», «Amstel 1870″.