Huawei Symantec

Слоган: To build Harmonious Information World

В 2007 році компанії Huawei і Symantec домовилися про створення спільного підприємства, діяльність якого обертається навколо розробки й реалізації продуктів забезпечення мережної безпеки й систем зберігання даних. Результатом стала поява в 2008 році Huawei Symantec Technologies (HST). Частки батьківських компаній розділені приблизно навпіл: Huawei — 51%, Symantec — 49%.

Основою для створення нового підприємства послужило те, що компаніям, що активно працюють в області створення й розвитку мереж, необхідно краще погоджувати свої дії. Таким чином, Huawei Symantec може запропонувати операторам мереж куди більш зручні й оптимальні рішення.


Huawei Symantec Technologies
Головний офіс HST (зображення з офіційного сайту)


Незважаючи на молодість, компанія вже відіграє значну роль на світовому ринку — все-таки мати настільки «іменитих» батьків завжди корисно. Продукція HST використовується в 40 країнах Азії, Європи, Південної Америки й Африки. За твердженням її керівництва, HST має достатню міць для рішення завдань будь-якого рівня складності. Кількість патентів у сфері систем безпеки й зберігання даних, отриманих компанією обчислюється вже сотнями

Головний офіс компанії перебуває в Чэнду, Китай (Chengdu, China). При цьому, дослідні центри, у яких працює добра половина співробітників компанії, розкидані по всьому Китаї.

Цікавий факт:

Офіційним кольором HST уважається жовтогарячий. Його можна зустріти й на логотипі, і на сайті компанії, який перетинає жовтогаряча стрічка. Цей колір був обраний як комбінація двох інших — червоного, як кольору від Huawei, і жовтого, до якого історично небайдужа Symantec. В інтернеті можна зустріти фразу «жовтогарячий шлях», що символізує шлях розвитку спільного підприємства.