HEС Group

Тайваньский виробник комп`ютерних корпусів різних форм-факторів, блоків живлення, як для десктопов, так і ноутбуків, а також різних супровідних аксесуарів (наприклад серверних стійок). Є одним з найбільших у світі. Крім проведення продукції під власними брендами, виконується безліч Оем-Замовлень для відомих комп`ютерних виробників — ASUS, Antec, Thermaltake, Aopen.

Назва HEC виникло як скорочення Heroichi Electronic Co., LTD. На офіційному сайті можна побачити й інше розшифрування, яке по суті є слоганом компанії — «High-Quality Evolution Commitment».

НІС заснована в 1979 році. Проведення корпусів почалося в 1991 році, споконвічно під маркою Wei Shun Enterprise Company, пізніше як Compucase Enterprise Company Ltd.

HEС Group COMPUCASE

Виробникові належить багато відомих брендів. Так, у нас досить відомі комп`ютерні корпуси Ascot. На території Німеччини успішно функціонує підрозділ, що займається розробкою продукції під брендом COUGAR.

Штаб-квартира компанії перебуває в Тайнане, Тайвань (Tainan, Taiwan). Більша частина продукції проводиться в Китаї. Представництва перебувають у Європі, США, Південній Кореї і Японії. Європейський підрозділ компанії (охоплюються три країни — Німеччина, Іспанія й Великобританія) називається Compucase Global.