Hauzen

У першому десятилітті 21-го століття перед найбільшою корпорацією в Кореї — Samsung устало питання: у якому напрямку розбудовуватися далі, конкуренція на внутрішньому ринку зросла й залишатися в лідерах стало усе складніше. Враховуючи безсумнівні переваги продукції Samsung, такі як продуманий дизайн і впровадження останніх інновацій в електронній сфері, був обраний шлях догляду з ринку масових товарів і розширеного випуску ексклюзивної продукції класу люкс. Немаловажним фактором також став ріст добробуту й купівельної спроможності більшості корейців. Для більш успішного просування на ринку ексклюзивних товарів були створені нові бренди, такі, як RAVV — бренд для аудіо-відео продукції й Hauzen, під яким випускається побутова техніка премиум-класса.

Hauzen

Серед продуктів Hauzen пилосос, що чистить, оробот, який не тільки шикарно виглядає, але й «відрізняється розумом і кмітливістю» — чистить згідно з картою будинку, запам`ятовує де вже очищені ділянки, де ні, обгинає загородження; пральні машини; кондиціонери; «розумні» мікрохвильові печі; холодильні камери для кимчи — популярного корейського блюда; холодильники.

Дизайн деяких моделей Hauzen розробила відомий у Кореї дизайнер Андре Кім (Andre Kim) і якщо Вам по душі достаток червоного й позолоті, те побутова техніка в кітчевому стилі, безсумнівно, зробить приємність, а золотий герб, скажемо на скляних дверцятах пральної машинки, — порадує. Настільки екстравагантний дизайн і висока ціна побутової техніки робить її затребуваної тільки вузьким колом покупців, ставить у ряд з такими предметами розкоші, як, скажемо, спортивні автомобілі. Менш вигадлива техніка від Hauzen доступна багатьом покупцям і широко поширена, на жаль тільки усередині Південної Кореї.