Hankook

Слоган: Driving Emotion

Виробник автомобільних покришок з Південної Кореї. Випускає продукцію для легкових автомобілів, вантажівок різної вантажопідйомності й автобусів. Hankook входить у десятку провідних виробників шин в усьому світі. Продукція компанії зарекомендувала себе як одмінна непоганим співвідношенням якості й вартості. Покришками Hankook комплектуються деякі моделі автомобілів від Hyunday, Toyota, GM і Ford. В 2003 році Hankook Tire уклала стратегічний альянс із Michelin.


Hankook Icebear W440
Hankook Icebear W440


Компанія була заснована в 1941 році в Сеулі, де й донині перебуває її головний офіс. Тоді вона називалася Chosun Tire Company. Довгий час продукція її залишалася відомої лише на території Кореї. Поступовий розвиток проведення дозволив вийти також і на ринки інших азіатських країн. Успіхи в даному напрямку привели до того, що в 1968 році було прийнято перемінити назва на більш «універсальне». Так з`явилася Hankook Tire. Обсяги виробництва тоді росли дуже швидкими темпами. Так, в 1979 році був побудований завод у Тэджоне, який на той момент був найбільшим вмире.

В 1981 році з`явилося американське представництво — Hankook Tire America Corporation. А на європейський ринок Hankook прийшла лише в 2001 році, відкривши представництво Вроттердаме.

Перше десятиліття XXI століття пройшло для Hankook Tire під егідою активного спонсирования всіляких спортивних змагань