H2O Audio

Слоган: Your Sport, Your Music

Компанія H2O Audio займається проведенням різних аксесуарів для портативних медиаплееров або мобільних телефонів. Цю продукцію характеризує водонепроникність. Приміром, використовуючи спеціальний кейс і навушники розробки H2O Audio можна змело брати улюблений ipod із собою не тільки у ванну, але й у басейн або навіть на море. Причому не просто плавати, але й поринати на солідну глибину. Продукція ця позиціонується як рішення для активних занять спортом, причому не тільки водним — водонепроникний чохол захистить ваш устрій також від поту й дощу. І хоча зовнішній вигляд таких чохлів не відрізняється добірністю, свою роль вони виконують добре.

H2O Audio уважається однієї із самих компаній, що динамічно розбудовуються, у США. Їй належить чимало патентів пов`язаних з водонепроникністю. Продукція компанії користується гарним попитом у багатьох країнах миру.


H2O Audio idive 300
H2O Audio idive 300 для iphone/ipod
Витримує занурення на глибину до 90 метрів.Кейс має додаткову
електроніку що дозволяє використовувати прозору його частину як сенсорний екран
Плюс ще є додатковий підсилювач звуку. Вартість кейса — 350 доларів.


Заснував компанію Кристиан Раухала (Kristian Rauhala) аматор дайвінгу й колишній співробітник Nokia, який дуже шкодував про те, що не може слухати музику при зануренні. Так в 2002 році з`явилася компанія Diver Entertainment. У тому ж році був отриманий і перший патент. Надалі було ухвалене рішення перемінити назву на більш універсальне, оскільки асортименти, що розширився, був цікавий не тільки дайверам.

Штаб-квартира H2O Audio перебуває в Сан-Дієго, Каліфорнія (San Diego, California, USA). Кількість співробітників невелика — пари десятків людей. Компанія активно співробітничає з багатьма відомими спортсменами-плавцами, такими Натали Кафлин (Natalie Coughlin), Майкл Фелпс (Michael Phelps) і іншими