Green Parrot Pictures

Слоган: Restoration Enhancement Conditioning

Ірландська компанія Green Parrot Pictures відома своїми розробками в області поліпшення якості відеоматеріалів. Компанія була заснована в 2004 році й займалася розробкою програмного забезпечення й консалтинговою діяльністю. СЕО компанії є професор кринити-Коледжу в Дубліні Анил Кокарам (Anil Kokaram).

Основним напрямком розробок команди Green Parrot Pictures є поліпшення якості відео, його стабілізація, усунення шумів, поліпшення передачі кольору і т.д. Розробки компанії використовувалися багатьма кіностудіями, наприклад, при роботі над кінострічками “Владар кілець”, “ Людей-Павук”, “Кинг-Конг” і “ Люди-Ікс”.

Green Parrot Pictures

Компанія розробила й такі відомі додатки, як Color Claw (додаток для iphone, що дозволяє користувачеві оптимізувати кольору на світлинах по своєму бажанню) і Magic Bullet Steady (плагин для Adobe After Effects).

У березні 2011 компаня була придбана відомим відеосервісом Youtube, що належить Google Inc., розробки Green Parrot Pictures із цього моменту використовуються для поліпшення якості відеороликів, выложенных користувачами на Youtube, а також підвищення швидкості їх відтворення