Glofiish

Слоган: Mind on the move

Бренд, під яким тайваньская компанія E-TEN випускала комунікатори розряду «усе в одному», що працювали під керуванням Windows Mobile.

Перші моделі «розумних» устроїв виробник представив ще в 2000 році. Якийсь час вони випускалися безпосередньо під маркою E-TEN. Однак, в 2006 році був представлений бренд Glofiish. Першим устроєм, випущеним під новим брендом, стала модель Х500, анонсована в жовтні 2006 року. Цей комунікатор був навіть визнаний гідним нагороди «Кращий продукт 2006 року», вигравши в конкурсі, проведеному журналом PC Magazine. Першою моделлю, здатної працювати в мережах 3G, став Glofiish Х800, що з`явився в третьому кварталі 2007 року

Завдяки гарній відповідності критеріям ціни-продуктивності цей бренд був дуже популярний на території Росії й України, гідно конкуруючи з дуже успішними HTC і Rover.

Історію Glofiish не можна назвати занадто тривалої — з 1 вересня 2008 року, E-TEN належить інший тайваньской компанії — Acer, найбільше відомої своїми ноутбуками. З тих пор, уся продукція E-TEN випускається під брендом Acer. Це всі також «просунуті» комунікатори, але тепер працюючі вже не тільки під Windows Mobile, але й під Google Android. Останнім Glofiish стала модель DX900, яка продавалася також і як Acer DX900.