Gallo

Цей бренд уважається ведучим у Гватемалі (República de Guatemala). Рекламу виробленого під ним пива можна побачити в країні повсюдно. Більше того, це пиво давно вже стало елементом національної культури. А от за рубежем воно відомо гірше, та ще й під іншими брендами — Famosa у США й Gallito у Франції. Правда в Мексиці іспаномовна назва збережена.

Історія бренда почалася в 1881 році, коли брати Кастильо Кордова, Мариано й Рафаель (Mariano, Raffael Castillo Córdova), заснували невелику броварню, назвавши її Castillo Hermanos («Брати Кастильо»). Справа була в столиці Гватемали — місті Гватемала. Бренд Gallo (исп. «півень») народився в 1896 році. Походження назви не уточнюється, однак, враховуючи той факт, що заснували його латиноамериканці, можна змело припустити, що сліди ведуть до півнячих боїв. Взагалі, у Латинській Америці цей птах викликає асоціації зовсім протилежні тим, що виникають на території экс СССР.

Gallo Cerveza

Gallo – це світлий лагер. Так було споконвічне, так залишається й донині. За весь цей час з`явилися лише два нові сорти — Gallo Light, зі зниженим числом калорій і алкоголю (4,2% проти «стандартних» 5%), да Chopp Gallo, відмінною рисою якого є ємності, у яких воно продається — на 30 і 50 літрів

Gallo занадто відомо й пізнаване в країні, виробникам немає потреби придумувати нові сорти, ускладнюючи тим самим для клієнта процедуру вибору. Бари й ресторани по всій країні обвішані гаслами «La Mejor Cerveza!» («Краще пиво!») і «Tradicion y orgullo de Guatemala» («Традиції й гордість Гватемали»).

Пиво Gallo неодноразово вдостоювалося престижних міжнародних нагород. Поважають його не тільки на батьківщині — приміром, на американських форумах, що присвячені Famosa можна знайти велику кількість винятково позитивних відкликань. Так що не дивно, що Gallo – це справжня «Orgullo Nacional» («Національна гордість»). Броварня, де проводиться це пиво нині називається Cervecería Centro Americana Sociedad Anónima.