Fisher-Price

Всесвітньо відомий виробник іграшок з Америки, чия історія почалася в 1930 році в містечку Ист-Аврора, що розташований недалеко від Нью-Йорка. Заснували компанію Герман Фишер (Herman Fisher) і Ирвинг Прайс (Irving Price), що зайняв посаду виконавчого директора. Активна участь ухвалювали також дружина Ирвинга — Маргарет Прайс (Margaret Price), на чию частку випала роль художника-ілюстратора й Хеллен Шелле (Helen Schelle), що не один рік проробила в магазині іграшок у Нью-Йорку, а отже, мала великий досвід у цьому напрямку

Уже в 1931 році увазі споживачів були представлені перші 16 іграшок, виготовлені з дерева. Творці постаралися створити іграшки, у яких сполучалися б цікава й міцна конструкція з адекватною ціною. І очевидно в них це вийшло, оскільки іграшки Fisher-Price швидко завоювали популярність у споживачів


Fisher-Price Barky Pull Toy
Fisher-Price Barky Pull Toy (1960 рік)


Компанія однієї з перших початку активне застосування пластмас — перші такі іграшки (39 різних моделей) з`явилися в її асортиментах в 1950 році.

В 1960 році Ирвинг Прайс залишив свою керівну посаду, а Fisher-Price була поглинена виробником продуктів харчування, компанією Quaker Oats Company із Чикаго. Піти з під впливи «квакерів» удалося лише 30 років через — в 1961 році. Втім ненадовго, в 1993 році Fisher-Price стала дочірньою компанією Mattel Inc., виробником іграшок, якому належать такі знамениті бренди, як Barbie і Matchbox.

Fisher-Price
Гри й іграшки для дітей дошкільного віку проведення Fisher-Price неодноразово вдостоювалися престижних нагород на міжнародних міжнародних конкурсах. За ці роки було випущено більш 5000 різних найменувань іграшок. Штаб квартира компанії по колишньому перебуває Віст-Аврора.