Fieldcandy

Залучити споживачів до своєї продукції можна не тільки інноваційними розв`язками. Це можна здійснити також і за допомогою зовнішнього вигляду. І приклад тому — намету, що випускаються під брендом Fieldcandy.

Fieldcandy

Особливість даної продукції укладається у винятково незвичайному оформленні, яких-небудь унікальних особливостей у конструкції цих наметів не знайти. А оформлення дійсне унікальне, з уявою в дизайнерів усе в порядку. Дивлячись на всі ці яскраві зображення, мимоволі задаєшся питанням, чому таке не з`явилося раніше? Кожна модель намету з новим оформленням випускається лише обмеженим тиражем. Вартість їх може коливатися від 650 до 1100 доларів США. Здійснити покупку можна на офіційному сайті бренда, можлива доставка по всьому миру

Fieldcandy

Намету Fieldcandy виготовляються з натуральних матеріалів, виробник особливо підкреслює, що не використовує ніякої синтетики. Каркас виготовляється з алюмінієвих трубок. Для зберігання різних дріб`язків усередині нашиті спеціальні кармашки, що закриваються на кодові замки (додаються в комплекті).

Fieldcandy

Є, правда в таких наметів один дуже серйозний недолік — занадто вуж вони привабливі, їх можуть банально украсти

Бренд належить англійській компанії Outstanding Tents Limited, родом з острова Джерсі