Falken

Слоган: Driving Inspiration

Під брендом Falken проводяться шини класів начебто Ultra High Performance і High Performance для легкових автомобілів. Портфолио компанії містить у собі також шини для вантажівок, автобусів і автомобілів класу SUV.

Falken був створений в 1983 році японською компанією Ohtsu Tire and Rubber. Своїм «західним» (спостерігається явна стилізація під німецьке слово «falke»«сокіл») назвою він зобов`язаний бажанню засновників вийти на світовий ринок, для чого просто необхідно простої назва, що й запам`ятовується. Falken споконвічно створювався як флагманський бренд, яким залишається донині, так що й назва було потрібно підібрати відповідне

На ринок Північної Америки вдалося вийти вже в 1985 році


Falken Porshe
світлина звідси


В 2003 році Ohtsu Tire and Rubber була поглинена іншим японським виробником шин — компанією Sumitomo Rubber Industries (SRI), якої тепер і належать усі права на торговельну марку Falken. Разом із брендом Dunlop Tires, що також належать SRI, Falken входить до складу групи Falken Tire Corporation, штаб-квартира якої перебуває у Фонтана, Каліфорнія (Fontana, California).

Шини Falken обрані в якості стандартної комплектації автомобілів деякими японськими виробниками: Daihatsu, Subaru і Suzuki.

Falken Tire Corporation активно займається спонсорство різних спортивних змагань, начебто Formula D. Популярні шини Falken і серед стрит-рейсеров.