Fa

Слоган: Feel good freshness

Під цим брендом, що належить нині Schwarzkopf & Henkel, що входить до складу Henkel Group, випускаються різні засоби особистої ігієни й догляду за тілом — мило, шампуні, дезодоранти, гелі для душу, піни для ванн, лаки для волось і тому подібне

Уперше продукція Fa з`явилася в 1954 році, на ринку Німеччини. Вирізнилася Dreiring-Werke — дочірня компанія Henkel ( у ті роки ще просто Henkel). Першою продукцією було мило, розроблене спеціально для жінок, яке відрізнялося здатністю не просто відмивати шкіру, але й опікувалося про неї, що в ті роки було в новинку. Незвичайна здатність мила Fa швидко забезпечила йому популярність. До речі, згідно з офіційною легендою, назва відбулася від скорочення слова «Fa-ntastic».

Fa cosmetic

В 1968 році мило Fa обновило свій вигляд, перемінило форму й одержало нові аромати. Саме тоді на логотипі й в оформленні цієї продукції з`явилися райдужні жовтий і зелений кольори, що використовуються по цей день

Асортименти продукції був розширений на початку 70-х років, коли з`явився перший дезодорант-спрей. На той час продукція Fa була відома вже в 46 країнах по усьому світу. Знали про неї, до речі, і в СРСР, от тільки продавалася вона лише у валютних магазинах «Берізка», а значить доступна була лише для вибраних.

На початку 90-х років з`являється продукція Fa, розрахована винятково на чоловічу аудиторію – Fa MEN.

На сьогоднішній день продукція Fa відома більш ніж в 120 країнах миру. Це один із самих популярних косметичних брендів. Так, в 2007 році, згідно з дослідженнями TNS Gallup Media, майже 5% від усього проданого в Росії рідкого мила становила саме продукція Fa.