Explay

explay
Explay — російська компанія, що спеціалізується на проведенні різної цифрової мультимедійної техніки, начебто смартфонов, планшетних комп`ютерів, Gps-Навігаторів і МР 3-плеєрів

Компанія починала свою діяльність в 2003 році, пропонуючи споживачам аксесуари до телефонів, плеєри й навушники. Поступово асортименти був значно розширений і до 2013 року в нього були включені вже 12 товарних категорій. Сьогодні компанія володіє трьома брендами — властиво сам Explay, а також Prolife і Voxtel.

explay-sl-240

Уся ця продукція доступна по всій території Російської Федерації, у всіх федеральних, регіональних мережах, а також у звичайних магазинах, що спеціалізуються на продажах цифрової електроніки. Техніка ця користується високою популярністю. Так, з 2011 року Explay посідає друге місце в Росії із продажу стереонавушників, а Dect-Телефони Voxtel посідають третє місце в списку самих популярних. Що ж стосується навігаторів, на частку компанії доводиться 28% російського ринку, що означає перше місце ( за даними аналітичної компанії Gfk).

explay-706-3g-2

Серед досягнень Explay можна відзначити те, що компанія першої вивела на російський ринок двосистемні ГЛОНАСС/GPS, а також перші мобільні телефони із трьома Sim-Картами. Також компанія Explay одержала нагороду «Бренд Року 2012» за результатами конкурсу конкурсу «Бренд Року/EFFIE 2012».