Edimax

Слоган: «Networking People Together»

Тайваньский виробник різного мережного встаткування. Компанія була заснована в 1986 році й на сьогоднішній день є однієї з найбільших у своїй галузі. Найбільше впевнено почуває себе на своїй батьківщині, а також у країнах СНД і східної Європи.

Edimax — типовий представник тайваньских брендів. Добротна продукція, багатий асортименти, але при цьому ніяких захоплюючих дух байок, пов`язаних з історією розвитку компаній. Ніхто й ніколи не розповідає про хлопців сидячих з паяльниками по гаражах або генія маркетингу, який перевів компанію з туалетного паперу на мобільні технології. Історія розвитку тайваньских компаній інша; по більшій частині отут ми можемо спостерігати лише працю, завзяту працю, безустанні пошуки ідей і постійний розвиток. І в цьому те й полягає їхня чинність і їх слабість. На відміну від багатьох європейських або американських компаній, вихідці з Тайваню не так залежні від настроїв рядових користувачів. Але з іншої сторони не можна назвати жодного дійсно яскравого виробника.

Штаб-квартира Edimax перебуває в Тайпее, Тайвань (Taipei, Taiwan). Представництва можна зустріти в різних країнах миру. Продукція компанії неодноразово вдостоювалася різних престижних нагород і премій