Ed Hardy

Цей бренд був створений союзом двох талантливейших людей — каліфорнійського художника-татуировшика Эда Харди й французького дизайнера Кристиана Одижье (Christian Audigier). Обоє вони відомі на увесь світ своїми роботами. Харди навіть уважають «батьком» сучасного тату, називаючи часом «королем татуювання». Його роботи містять у собі самі різні сюжети й мотиви, а також переосмислення робіт інших відомих художників-неформалів, начебто Кенни Ховарда. А портфолио Одижье містить у собі такі відомі бренди, як Von Dutch, Bisou Bisou, XOXO, Guess, American Outfitters, Lee, Diesel, Levi´s, Liberto, Naf Naf і Kookai.

Під брендом Ed Hardy випускається взуття й одяг, прикрашені малюнками, що зображують роботи майстра тату. Проводиться найрізноманітніший одяг для чоловіків, жінок і дітей. Однак, аматорам класичного стилю ця продукція не підійде, у ній часто зустрічаються надмірно яскраві елементи, начебто тигрів, черепів і драконів. До останніх Эд Харди особливо небайдужий — одне з його полотен зображує одночасно 2000 драконів. З деяких під Ed Hardy – це ще й різні яскраві аксесуари, начебто годин, ременів, сумочок, окулярів і прикрас.

Ed Hardy

Бренд був заснований в 2004 році. Одижье тоді працював з Von Dutch, але покинув компанію після зустрічі з «корелем тату», натхненний новою ідеєю — ідеєю створення одежного бренда з елементами робіт Харди. До речі, в Von Dutch і Ed Hardy досить багато схожих елементів, в основу покладений той самий принцип і ідеологія бунтарства. Умовляти Харди довго не довелося. Популярність прийшла практично відразу, що не занадто дивно, якщо враховувати наскільки відомі по усьому світу « батьки-засновники».

На сьогоднішній бренд відомий у десятках країнах по усьому світу. Продукція Ed Hardy популярна у всіх верствах суспільства. Із задоволенням носять її й багато голлівудських зірок