E-TEN

Слоган: Mind on the move

Можливо це й здасться кому-небудь дивним, але ця тайваньская компанія (заснована в 1985 році), що прославився своїми комунікаторами розряду «усе в одному», починала свій шлях як творець програмного забезпечення й «заліза» для адаптації персональних комп`ютерів (, що тоді ще працювали під керуванням операційної системи DOS) під китайську мову. Розроблена E-TEN система введення зіграла величезну роль у поширенні ПК в азіатському регіоні

И не тільки самих комп`ютерів, але ще видавничих систем і периферії. Так, перший лазерний принтер, що підтримує китайська мова з`явилася в 1994 році, як спільний створення E-TEN і Canon.

Пізніше E-TEN зайнялася адаптацією своїх розробок для мобільних устроїв, превстигнувши й у цім починанні. Споконвічно адаптації піддалися так звані фінансові пейджеры — устрою для одержання в реальному часі біржових зведень

Зайнятися випуском комунікаторів власної розробки керівництво компанії розв`язало, дивлячись на винятково швидко зростаючу популярність цих устроїв на рубежі століть.

2006 рік був відзначений появою нового бренда — Glofiish, під яким відтепер продавалися нові моделі комунікаторів.

З 1 вересня 2008 року E-TEN стала підрозділом інший тайваньской компанії — компанії Acer, що побажала ввійти на ринок комунікаторів і смартфонов. Перший комунікатор під брендом Acer був представлено в лютому 2009 року — модель Х900. Те ж устрій відомий і як Glofiish DX900. Але надалі бренд Glofiish був занедбаний. Acer розв`язала зосередиться на куди більш пізнаваному власному бренді.

Штаб-квартира компанииbнаходилась у Тайпее, Тайвань (Taipei, Taiwan).