Digital Playground

Слоган: Porn worth paying for

Найбільша в США студія, що знімає «фільми для дорослих». Працює з 1993 року, коли порнорежисер і порнопродюсер Алі Джун (Ali Joone), відомий більше як просто Joone, заснував невелику компанію, основним заняттям якої було проведення комп`ютерних ігор певного характеру. Згодом асортименти виробленої продукції був розширений, у ньому з`явилися світлини й фільми. Зрозуміло, що розташовуючи таким портфолио, компанія була просто приречена на популярність. А грамотний маркетинг швидко зробив її однієї з ведучих у цьому напрямку. На студію працюють багато зірок індустрії

Прославилася Digital Playground і як перша студія, що почала знімати свої фільми в Hd-Якості, з 2004 року. Першим став фільм «Island Fever 3».

Pirates

Компанія першої представила «дорослий» фільм, знятий не просто « по реальних подіях», а із продуманим і незвичайним сюжетом — так в 2005 році з`явилися «Pirates», які й донині вважаються неперевершеним шедевром порнографічної класики.

Студія прославилася й тем, наскільки швидко вона ухвалює рішення відносно підтримки новітніх мультимедійних форматів. Колись вона однієї з перших підтримала DVD, потім прийшла черга формату Bluray. А в червні 2010-го року Digital Playground перейшла в табір прихильників HTML 5, тим самим примкнувши до табору супротивників явно застарілої технології Flash, «війну» з якої початку компанія Apple.