Delonghi

Слоган: Living Innovation

Італійський виробник різної побутовий і кліматичної техніки. Найбільше компанія відома завдяки своїм обігрівачам і кавоваркам. Але випускаються також праски, электрочайники, тостери, пилососи й т. п.

Володіє такими брендами, як Ariete, Climaveneta, Clever, Elba, Radel, Simac, Supercalor, Superclima, Ariagel і Vetrella. З 2001 року володіє британською компанією Kenwood Appliance.

Итория компанії почалася ще в далекому 1902 році. Споконвічно це була лише невелика майстерня, у якій виготовлялися різні комплектуючі й запчастини для дров`яних, а після й газових печей і плит. Перебувала вона в Тревизо, Італія (Treviso, Italy). В 1950 році починає займатися опалювальними системами. Спокійний сімейний бізнес розбуркав в 1970 році Джузеппе Де Лонджи, син засновника.

У цілому він залишив усі як є. Але почав активно впроваджувати новітні технології, виводити компанію на нові ринки. Основний же упор був зроблений на кліматичну техніку. А найголовніше — Джузеппе почав дуже багато впливу приділяти власному бренду, у той час, як проведення комплектуючих для інших виробників спочатку відійшло на другий план, а після й зовсім було згорнуто. Результат не змусив себе довго чекати. На сьогодні Delonghi є одним з найбільших європейських виробників. Продукція компанії збирається в азіатському регіоні (китайські заводи, що колись належали Kenwood), але розробкою й дослідженнями з колишнього займаються італійці.

За останні кілька десятиліть, Delonghi значно зміцнила свою світову присутність, шляхом створення представництв у безлічі країн