Compal

Тайваньский OEM і Odm-Виробник різної техніки: ноутбуків і комп`ютерних моніторів, побутової електроніки, мобільних телефонів і багато чого іншого. У число замовників Compal входять багато провідних компаній, такі як Acer, Lenovo, Dell, Toshiba, HP, Motorola, Fujitsu і Apple (з недавнього часу).

Свою діяльність Compal почав в 1984 році, маючи капітал в 2 мільйони доларів США. Це суми виявилося досить для того, щоб розгорнути проведення Ctr-Моніторів. Проведення ноутбуків почалося пізніше — в 1989 році

Compal

Перші Lcd-Монітори зійшли з конвеєрів Compal в 1995 році. Це були ще зовсім маленькі моделі, з діагоналлю в 10,4 дюйма. На той час компанія оперувала сумами в мільярди доларів. На сьогоднішній день Compal Electronics є одним з найбільших виробників ноутбуків і мобільних телефонів (ними займається підрозділ Compal Communications). Проводиться техніка й під власним брендом, практично невідома в наших широтах. Складання проводиться на заводах, розташованих як на території Тайваню, так і Китаю. Штаб-квартира Compal розташована в Тайбэе.