Cloudy Bay

Серед виноробних компаній Нової Зеландії особливо виділяється якістю своєї продукції компанія Cloudy Bay. Заснували виноробне проведення в регіоні Мальборо (Marlborough) Кевин Джуд (Kevin Judd) і Дэвид Хонен (David Hohnen), відбулося це в 1985 році. Це була не перша виноробна компанія, яку організували партнери, але на сьогоднішній момент вона є найвідомішою. Перші вина проводилися з винограду, які компанії доводилося купувати, але пізніше були засновані й власні виноградники.

Названі вина й сама компанії були на честь місцевості Cloudy Bay (“Хмарна бухта”), що розташована в Мальборо, хоча виноградники компанії ( загальною площею близько 140 гектарів) і перебувають в інших частинах регіону.

Cloudy Bay

Найвідомішими сортами вин, що провадить Cloudy Bay, уважаються Te Koko, Sauvignon Blanc (цей сорт і був метою створення самого проведення, він став візитною карткою компанії й усього регіону), Chardonnay, Pelorus, Pinot Noir. Висока якість і вишуканість вин, обумовлені підходящим кліматом, дозволили вийти на світовий ринок не тільки компанії, але й завоювати престиж для вин Нової Зеландії в цілому, ця країна тепер уважається одним із провідних світових постачальників вин

Бренд Cloudy Bay сьогодні належить корпорації LVMH (Moët Hennessy — Louis Vuitton), власникові безлічі “розкішних” і алкогольнх брендів. Покупка відбулася в 2003 році. Провина Cloudy Bay експортуються в країни Європи, США і Японію, найбільш затребуваним бренд уважається у Великобританії.