Cerdomus Ceramiche

Італійський виробник різних видів керамічної плитки й керамогранита. Продукцію компанії використовую для обробки приміщень, будинків і бруківок. Проводиться плитка найрізноманітніших форматів і квітів. Для створення деяких зразків приглошаются відомі дизайнери й скульптори. Cerdomus Ceramiche є одним із провідних виробників кераміки із сучасними, добре обладнаними фабриками в області Романья (Romagna, Itally).

Cerdomus Lily Avorio

Компанія була заснована в 1969 році. В 1979 році Cerdomus Ceramiche представила інноваційні технології проведення на основі однократного випалу. Завдяки новітнім розробкам удалося не тільки усталити своє положення на ринки, але й вирватися в число провідних виробників. В 1998 році, у зв`язку з розширенням ринків збуту компанії треба було значне збільшення виробничих площ — були побудовані трохи ноых заводів

Штаб-квартира Cerdomus Ceramiche S.p.A. перебуває в комуні Кастэль-Болоньезе (Castel Bolognese, Itally). На сьогоднішній день, продукція компанії найбільше відома в Європі й країнах СНГ.