Celine

Céline — відомий французький будинок моди. Входить до складу холдингу LVMH, у центрі інтересів якого лежить проведення товарів розкоші.

Компанія була створена в 1945 році й споконвічно займалася продажем дитячого взуття. Але магазинчик із взуттям став розростатися в щось більше й скоро, у плині п`ятдесятих років, під маркою Céline стали проводитися різні аксесуари, переважно зі шкіри, а також парфумерія. Назва бренда відбулася від імені фундаторки — Céline Vipiana.

Céline

У шістдесятих асортименти марки вже впритул наближається до сучасного — Céline стає брендом одягу й аксесуарів для жінок. В 1996 році бренд був придбаний “розкішним” холдингом LVMH.

Креативним директором Céline є британський дизайнер Фиби Фило (Phoebe Philo), що раніше працювала з будинком моди Chloé ( до неї цей пост займали Роберто Меничетти (Roberto Menichetti), Івана Омазик (Ivana Omazic) і Майкл Корс (Michael Kors)). Під іменем Céline випускається найрізноманітніший одяг і аксесуари для сучасних жінок. Центральна студія компанії, що раніше перебував у Парижу, тепер розташовується в Лондоні, переїхавши туди слідом за дизайнером-британкою.