CATA

Історія бренда CATA почалася в 1947 році, з підстави в іспанському місті Торейо (Torello, Spain), що в провінції Барселона, компанії САТА Electrodomesticos S.L.

Споконвічно компанія займалася винятково побутовими вентиляційними системами . Та й донині різні вентилятори й витяжки (перша кухонна витяжка з`явилася в 1982 році) вдаються їй найбільше, хоча асортименти виробленої продукції значно розширився — починаючи з 2001 року CATA зайнялася випуском техніки, що вбудовується: духовок, електричних і газових варильних поверхонь і мікрохвильових печей. техніка, що споконвічно вбудовується, була доступна лише на внутрішньому іспанському, та й сусідньому португальському ринках. Але пізніше вдалося розширити географію продажів на європейські країни й країни СНГ.


Cata Isla PV 900 VL3
Cata Isla PV 900 VL3


Компанія однієї з перших у даній галузі почала будівництво фабрик на території Китаю, у Сяо Лань (Xiao Lan, China). Також заводи розташовані й у бразильському міста Сан-Паулу (São Paulo, Brasil).

CATA входить у п`ятірку найбільших виробників вентиляційного побутового встаткування. Її представництва перебувають майже в сотні країн по всьому миру