10 Cane

Світлий ром проведення французької компанії Moët Hennessy, що входить до складу холдингу LVMH. Випускається з 2005 року й належить до категорії «luxury», носячи горде звання «World´s Best Rum» («Кращий ром у світі»).

10 Cane

Ром 10 Cane проводиться на острові Тринідад (Trinidad), який є основною адміністративною одиницею держави Тринідад і Тобаго (Republic of Trinidad and Tobago). Ром там проводиться історично. Назва рому (його можна перевести як « 10-й Очерет») — відсилання на той самий, спеціально вирощений для цієї мети, цукровий очерет з якого його й женуть. Увесь процес проводиться вручну — від вирощування й збору очерету, до розливу по пляшках. При створенні 10 Cane використовується особливий підхід, у результаті якого цей ром і здобуває характерний для нього світло-золотавий колір і легкий захід з відтінками ванілі, груші і яблука. Завдяки своїм смаковим якостям 10 Cane швидко завоював визнання в усьому світі. Задоволення це не з дешевих — одна пляшка обійдеться вам не менш чому в 30 доларів США.

10 Cane п`ється як у чистому виді з льодом, так і в складі коктейлів. Гарний він у суміші з колой або грейпфрутовим соком